Úvodní stránka Reference

Reference

"Škola Duhový Svět nás zaujala od první chvíle kdy jsme se potkali s paní ředitelkou, která nám celou školu ukázala, pověděla nám o tom jak to ve škole funguje a jaká je organizace dne.
Jde o kombinaci příjemného prostředí vily se zahradou, kvalitních učitelů, a individuálního přístupu ke každému školákovi. I když to s naším Honzíkem určitě není někdy jednoduché, ve škole si se vším poradili, funguje velmi dobrá komunikace s učiteli, vždy je můžeme oslovit s jakoukoliv otázkou.
V Duhovém světě je pozitivní a přátelská atmosféra a na zaměstnancích je vidět, že svou práci dělají s láskou a že je baví. Škola nám vždy vyšla vstříc v případě individuálních požadavků a pravidelně poskytují zpětnou vazbu ohledně Honzových pokroků a rozvoje.

Školu Duhový svět můžeme upřímně s klidným svědomím doporučit všem, kteří hledají menší školu s individuálním přístupem, zajímavé vyučování a zábavné odpoledne ve školní družině."

Jana H. – maminka Honzíka

"Naše dcera navštěvovala již mateřskou školu v Duhovém světě, proto jsme se rozhodli pokračovat zde i v rámci základní školy a to i přes to, že se škola teprve otevírala. Líbí se nám celkový koncept školy. Vyhovuje nám rodinné prostředí a menší kolektiv, který dává dětem spoustu příležitostí pro jejich osobní rozvoj. Škola nabízí spoustu aktivit v rámci výuky, např. projektové vyučování, výlety a exkurze, ale třeba také spaní ve škole, plavání, kroužek angličtiny s rodilým mluvčím či pravidelná setkání s rodiči. Všichni pedagogičtí pracovníci mají kamarádský, avšak profesionální přístup dětem."

Rodiče Adélky N.

"Nejvíc se mi líbí, že začínáme až od 9 hodin a pak taky paní učitelka Zuzka" ...

žačka z první třídy

"Byla jsem se podívat na dni otevřených dveří a je to přesně taková škola, jakou chci pro svoji dceru!"

Monika, K. Kladno

"Náš syn chodil už minulý rok do mateřské školy Duhový svět, je tam perfektní prostředí a skvělý kolektiv, o pokračování na základní škole jsme vůbec neváhali. Jednak jsme nemuseli měnit prostředí a hledat nové kamarády, navíc oceňuji menší kolektiv, kde mají učitelé na děti čas a také rozšířenou výuku angličtiny s rodilým mluvčím."

Martin, S. Kladno

"Jako velmi zaměstnaný rodič oceňuji především maximální servis v podobně ranní i odpolední družiny a nejrůznějších kroužků. O dceru je výborně postaráno."

Petr, M. Kladno